BLOG

Orgazm 101: Tabuları zevkle yıkıyoruz!
Cinsel hazzın doruğu olarak anılan orgazm; genellikle cinsel uyarılma ile oluşan, özellikle cinsel organlar ve çevresiyle birlikte vücudun farklı yerlerindeki kasların kasılması ile oluşan bir durumdur. Orgazm yollarını ve bedenimizdeki olasılıklarını yazının devamında okuyabilirsin.
Regl Ağrısına İyi Gelen 5 Bitki Çayı
Bitki çayları regl sancıları konusunda kadınların sıkça başvurduğu doğal çözümlerden biridir. Regl sancısını azaltan 5 bitki çayını öğrenmek için yazımızı oku!
Menoraji nedir?
Menoraji, regl dönemlerinde aşırı ve uzun süren regl kanamsıdır. Birçok kadın zaman zaman yoğun menstrüel kanamalar yaşasa da, menoraji tıbbi bir tanımı olan bir durumdur. Menoraji kavramını, sebeplerini, belirtilerini ve tedavi yöntemlerini senin için inceledik. Keyifli okumalar!
Deri Çatlakları

Bedenlerimiz; yaşamımız boyunca geçirdiğimiz değişimleri, dönemleri üzerinde taşır. Erkenden tanıştığımız izler arasında ise bedenimizdeki çatlaklar bulunuyor. Hadi masaya yatırdığımız çatlakları yakından tanıyalım. Keyifli okumalar!

Regl döneminde denize girilir mi?
Regl olan herkesin yaz aylarında kafasında dolaşan o soruyu biliyoruz; "Regl döneminde denize girilir mi?" cevabımız koca bir evet! Uzmanlar bu konuda neler diyor, dikkat etmen gereken durumlar var mıdır ve regl kanamanı nasıl yönetebilirsin gibi soruları cevapladığımız yazımıza seni bekliyoruz.
Türkiye için Limit Aşım Günü 🌍

Bugün 22 Haziran 2023. Türkiye için Limit Aşım Günü 🌍 Geleceğimizden çalıyoruz. Regl külodu kullanmak gibi çevre dostu alışkanlıklar yaratmanın zamanı geldi, hatta geçiyor!