Hakkımızda

Kiklou daha özgür, konforlu bir regl deneyimi ve sürdürülebilir bir gelecek için akıllı tekstil ürünleri tasarlıyor ve regl külotları üretiyor.
REGL OLAN HERKES İÇİN KURULMUŞ
Bir Kadın Girişimi

Kendi bedenlerimizden, deneyim ve endişelerimizden yola çıktık. Regl olan herkes için faydalı bir ürün geliştirdik. Türkiye'de femtech sektörünün en iddialı markası olmaya geldik.

Daha iyi kurgulanmış menstrüel ürünleri hak ediyoruz. ✊🏼

Ortalama 40 sene boyunca regl oluyoruz. Arka arkaya koyduğumuzda 6 (ALTI) küsur yıl boyunca aralıksız kanıyoruz! Zamanımızdan veriyoruz. Regl olanların ihtiyaç ve haklarının daha iyi savunulduğu ve görüldüğü bir sistem için çalışıyoruz.

TANIŞALIM MI?
Selam! Biz Hande & Sena 👋🏼

Arkadaşlığımız yıllar önce sabaha karşı mucizevi Dünya köşesi Kapadokya’ya sürdüğümüz bir arabada başladı. Ortak değerlerimiz, benzer tutkularımız, müşterek dertlerimiz, sonsuz merakımız ve çeşit çeşit paylaşımlarla büyüdü. 2021’de ise Kiklou ile taçlandı.

Kiklou ile başarmak istediğimiz çok şey var. Değer verdiğimiz meseleleri buradan okuyabilirsin.

Covid-19 ardındaki dünyada ve birçok şeyin epey yanlış olduğu ülkemizde elimizden gelenin en iyisini yapmak için kolları sıvadık. Henüz yolun başındayız. Seninle tanıştığımız için de epey heyecanlıyız! Kiklou’ya hoşgeldin ❤️

Regl külotlarını hemen dene!