Regl külodu kullananlar ne dedi sayfasında iki kadın siyah  Kiklou yıkanabilir regl külodu giyiyor.

Regl külodu kullananlar ne dedi?

"Yıllarca bunu beklemişim..."

Regl Külodu Kullananlar Ne Dedi?

★★★★★
Yıllarca bunu beklemişim... :)
Regl dönemleri çok uzun süren ve çok miktarda kanaması olan bir insanım. 2. günden sonra ne ped ne tampon görmek istiyorum, biraz da iğreniyorum aslında. Regl dönemlerimde otomatik mızmıza dönüyorum. İlk defa geçen reglimde 3.gün denedim. tüm günü geçirmeyi bırakın ertesi günde devam ederdim ama tabii hijyen esas :). Hemen 5 taneyi tamamlayıp her günümü böyle geçirmeyi deniycem. İyi ki böyle bir ürün geliştirdiniz markaya güvenim tam diğer markalar bu kadar da iyi çalışılmış gelmiyor gözüme sizden almaya bu sebeple cesaret edebildim. YAŞASIN KADIN OLMAK YAŞASIN SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜNYA
Busra A.
★★★★★

Bedeni, modeli, emiciliği, sızdırmazlığı, rahatlığı çok çok iyi. Hiç çıkartmak istemedim. Denerken tek kötü şey külodu çıkartmam gerektiğinde yıkayıp kuruyana kadar giymek için başka bir kiklou'mun olmamasıydı :)

- Ceren

★★★★★

İşte bu, sonunda ❤️

Yıllardır bu histen nasıl mahrum kalmışım dedim resmen. Bedeni sarışı, tutuşu çok rahat ayrıca inanılmaz ama ne sızıntı, ne garip kokular var. Hepsinden kurtuluş için kiklou iyiki varsın 🙏🏻

V****

★★★★★

İyi ki varsın kiklou!

Büyük bir önyargıyla bir adet sipariş vermiştim. Bir yandan da nasıl bir deneyim olacağını merak ediyordum. Bu kadar rahat edebileceğimi hiç düşünmemiştim. Regl günlerinde yeterince stresliyken bu açıdan oldukça rahat hissetmek paha biçilemez! Pedlere elveda. İyi ki varsın kiklou! :)

Cansu

★★★★★

Çok rahat ve kullanışlı bir ürün

Çok memnun kaldım. Kesinlikle çok rahat ve yumuşak. Sızdırmıyor ve hiçbir ıslaklık hissi yaşatmıyor. Cildim normalde çok hassastır fakat cildimi hiç rahatsız etmedi. Kullanırken doğayı/çevreyi koruduğumu bilmek beni mutlu etti. Kullanı mı ve temizliği de gayet kolay.

Gonca

regl külodu kullananlar yorum
★★★★★

Gerçekten memnun kaldım, her zaman tampon kullanan biri olarak bu kadar seveceğimi beklemiyordum

Melis

regl külodu kullananlar ne dedi yorum
★★★★★

Kulodumu denemek icin resmen regl olmayi heyecanla bekledim, ve bekledigime degdi! Nasil olur,sizdirir mi, rahat eder miyim derken, yogun ilk gunumde kulotla uyudum bile. Sonuc mukemmel rahatlik! Elinize saglik!

Pelin