Refund policy

Teslimat 

Şu anda sadece yurt içine gönderim yapabiliyoruz :(

1250 TL sepet tutarı üzerindeki kargo gönderimleri ücretsiz! 1250 TL altındaki siparişlerde Yurtiçi Kargo ile gönderimler 69.90 TL.

Siparişleriniz en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kiklou, siparişlerinizi plastiksiz kargo ile yollar. Ürününüzü teslim aldıktan sonra kargo paketinizi yeniden kullanmanızı ya da geri dönüştürmenizi rica ederiz.

Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo teslimat saatleri iş günleri 09:00 – 18:00 arasındadır. Adres teslim dışı bölgeler ve belirli günler teslimat yapılan bölgeler hakkında Yurtiçi Kargo firmasının internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Çalıştığımız kargo firmasında yoğunluk ve kapasite aşımı yaşanması durumunda alternatif olarak Sendeo ya da Kolay Gelsin firmaları ile gönderim yapıyoruz. Önceliğimiz siparişinizi en hızlı şekilde size ulaştırmak.

Gönderiniz gerçekleştiğinde size e-mail ile kargo takip numarası gönderilecektir. Yurtiçi Kargo takip linkinden takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar olup olmadığını kontrol ederek teslim almanızı öneririz. 

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar olup olmadığını kontrol edip, hasar tespiti durumunda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

İade

Kiklou regl külotları kişisel ürünler olduğu için sağlık ve hijyen açısından iade ve değişim yapamıyoruz.

Imperfect Sale kampanyası satışları finaldir. İade kabul edilmez.

Diğer ürünlerimizden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde bize hello@kiklou.com adresinden iade talebinizi iletebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak 7 iş günü içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.