Regl gece külodu nedir? Nasıl kullanılır?

Regl gece külodu nedir? Nasıl kullanılır?

Regl gece külodu nedir?

Bu aslında tuzak bir soru! Çünkü regl külodunun gecesi gündüzü olmaz :) Önce en önemli soruyu cevaplayalım: Regl külodu nedir?

Regl külodu nedir?

Regl külodu, emici, özel sızdırmaz katmanı sayesinde sıvı geçirmez, çamaşır makinesinde yıkayabileceğin ve senelerce kullanabileceğin yenilikçi, çevreci, konforlu bir menstrüel üründür. Dışarıdan baktığında normal külotlarından herhangi bir farkı yoktur! Akıllı kumaş katmanları sayesinde sıvıyı hızla emer, kuru hissettirir ve sızdırmaz.

💫 Sıvı geçirmez özel katmanı sayesinde sızdırmaz, leke yapmaz.
💫 Kullan-at ürünlere alternatif, neredeyse sıfır atık bir menstrüel ürün.
💫 Çamaşır makinesinde yıkanır, tekrar tekrar kullanılır.

💫 Koku oluşumuna karşı ve yüksek nefes alabilirlik önceliklendirilerek tasarlandı.

Gece de gündüz de giyilir. 

Regl külodu nasıl çalışır?

Biz Kiklou’nun regl külodunun uzmanlarıyız! Açıklayalım. Regl külotlarımız birçok farklı kumaştan oluşur. Bu kumaşlar ileri tekstil teknolojisi ile geliştirildiler. Külodumuzun arkadan popoya, önden de mons pubise doğru uzanan kısmında kat kat kumaşlarımız “akıllı katman sistemi”ni oluşturur. Bu sistem sayesinde regl külodunun ağ kısmı regl kanamasını hızla emer, hapseder, sıvı geçirmez özel katman sayesinde sızdırmaz ve konfor sağlar.

Özetle, Kanadığı günlerin konforunun diğer herhangi bir gündekinden daha az olmasını kabullenmek istemeyen herkesi regl küloduna geçişe davet ederiz :)

Kiklou Regl Külodu Çoklu Paket Kampanyası Banner

Regl külodu sağlıklı mıdır?

Kiklou regl külotları sağlıklı bir menstrüel ürün alternatifidir. Kullan-at pedlerde bulunan klor ağartması, parfüm ya da diyoksin gibi zararlı kimyasal maddeler regl külotlarında bulunmaz. Üretim sürecinde insan ve çevre sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanılmaz. 🥰

Regl gece külodu nasıl kullanılır?

Gece de gündüz de kullanılır! Hatta kullanırken başka hiçbir regl ürünü kullanmaya da gerek yoktur. Regl külodunu doğru emicilik seviyesinde kullandığında kafan rahat olsun :) 

Regl külodunu;

💫 Aldığın regl külodunun emicilik seviyesine uygun kanama günlerinde tek başına,

💫 Reglin ne zaman geleceğini kestiremediğinde arkana bakıp endişelenmemek için,

💫 Reglden önce veya sonra lekelenme günlerinde,

💫 Ekstra koruma için diğer menstrüel ürünlerle bir arada,

💫 Vajinal akıntılar için kullanabilirsin.

 

📣 Kiklou regl külodunu hemen keşfetmek için tıklayın!


Bu içerikler de hoşuna gidebilir 😉

Regl döngüsü ile Ay döngüsü ilişkili midir?
Dünya’ya yakınlığı sebebiyle denizleri, hayvanları, bitkileri etkisi altına alabilen çeşitli doğa olaylarına sebep olan Ay, vücudumuzu da etkileyebilir mi? Regl döngüsü ile Ay döngüsü arasındaki ilişkiye birlikte bakalım!
Regl ve Uyku İlişkisi
Regl dönemin yaklaşırken veya regl döneminin içinde uykusuzluk yaşadığını fark ettin mi? Kramplardan meme hassasiyetlerine, iştah artışından düşük ruh haline regl dönemi; ayın belirli günleri kanamalı geçen bir süreçten çok daha fazlası. Regl ve uyku ilişkisini öğrenmek için okumaya devam et!
Vajinal Kuruluk
Vajinal kuruluk genellikle cinsel ilişki esnasında karşılaşılan, ilişki deneyimini sekteye uğratan bir durumdur. Biyolojik cinsiyeti kadın olan kişilerde yaygın olarak görülen vajinal kuruluğun sebepleri ve çözüm yolları yazımızda!