Yaz mevsiminde çekilen turkuvaz bir deniz fotoğrafı. Ufuk çizgisinde Türkiye'nin İlk Regl Mayosu Coming Soon yazıyor. Yaz mevsiminde çekilen, gün batımında bir deniz fotoğrafı. Ufuk çizgisinde Türkiye'nin İlk Regl Mayosu Coming Soon yazıyor.
TÜRKİYE'DE bir ilk
Regl Mayo Altı: SPLASH

Regl mayo altımız Splash çok yakında!

Regl külotlarımızın ileri teknik tekstil teknolojisinden faydalanarak geliştirdiğimiz regl mayo altımız hafif kanama, akıntı ve lekelenme günlerinde yüzerken giymen için tasarlandı. Emici ve sızdırmaz ağ teknolojisi sayesinde güvenilir, işlevsel ve mükemmel.

Kumsal sefası, sörf vakti ve happy hour için 👌🏽

Regli tatile denk geldi diye tadı kaçanları keyiflendirecek, sahilde şortuyla oturmak yerine denizin, kumun, tuzun tadını çıkarmak isteyenler için yenilikçi bir swimwear

Regl & Yüzmek Hakkında Sık Sorulan Sorular

Regl olurken denize girebilir ve yüzebilirsin. Yüzmekten kaçınmana gerek yok. Regl olsan da olmasan da yüzdüğün zaman vajinanın içine su girmez. Uzmanlar denizde yüzüldüğünde enfeksiyon riskinin arttığını belirten bir bulgu olmadığını söylüyor. Yüzmekten değil ama ıslak bikini altın sebebiyle vajinal bir enfeksiyon olasılığı çok daha yüksek.

Yüzdüğünde su basıncı yerçekimine karşı çalışarak regl kanamanın akışını geçici olarak durdurabilir; ama gülersen, öksürür ya da hapşırırsan, basınç değişebilir ve az miktarda kanama vajinadan dışarı çıkabilir. Bu durumlarda Kiklou regl mayo altın Splash çıkan kanamayla ilgilenirken sen de gönül rahatlığıyla kulaç atabilirsin. Yüzmen bittiğinde ve sudan dışarı çıktığında regl kanaman normal akışına devam edecektir. Bu kanama için Kiklou regl mayo altı Splash, tampon ya da kap kullanabilirsin.

Yüzme havuzları idrar, ter gibi az miktarda vücut sıvıları içerir ancak su genellikle hastalığın yayılmasını önlemek için klorla ilaçlanır. Kısacası regl döneminde havuzda yüzerek kimsenin sağlığını tehlikeye atmazsın. Havuza girdiğinde herhangi bir vajinal enfeksiyonun olasılığı tüm vücuduna değen sudan bir cilt enfeksiyonu, kulağına giren sudan kulak enfeksiyonu ya da yuttuğun sudan mide hastalığı geçirme olasılığından çok daha azdır. Havuza girerken havuz hijyeninin emin ellere teslim edildiğinden emin olman yeterli.

Islak mayo ve bikini altları vajina ve vulvanda pH değişikliklerine neden olabilir ve bu da tahrişe, nihayetinde de mantar enfeksiyonuna sebep olabilir. Yüzdükten sonra ıslak mayonu çıkarıp kuru mayo giyersen mantar enfeksiyonu ya da bakteriyel vajinoz riskini epey düşürürsün.

:) :) Merak etme, güvendesin! Köpek balıklarının kan kokusuna çok hassas oldukları ve regl iken yüzdüğümüzde bunun kokusunu alıp popomuzdan bir lokma kapacaklarına dair korkunun pek geçerli sebebi yok. Dünyada regl döneminde yüzen birine köpek balığı saldırısı olduğuna dair hiçbir vaka kaydı yok. Hatta aksine regl döneminde dalış yapan birçok kişinin güvenli bir şekilde dalışlarını tamamladığı sayısız örnek var. Evet, köpek balıklarının koku alma duyuları olağanüstü güçlü. Bu yetenekleriyle avlarının kokusunu yüzlerce metre öteden alabiliyorlar. Bununla birlikte bilime ve verilere güvenmek her zaman mantıklı bir karar. Menstrüasyon ile köpek balığı saldırısı arasında bir bağıntı olduğuna dair hiçbir kanıt yok. :)

Hayatı erteleme.

O denize ya girilecek, ya girilecek!